Š 2024-05-25, 18:00
Švyturio arena, Klaipėda
From29.9 €
Buy
2024-05-25
18:00
Šeštadienis
BIRUTĖ PETRIKYTĖ ir draugai | 50 metų scenoje

Švyturio arena, Klaipėda

From29.90 €
From29.90 €

Mieli bičiuliai,

Kviečiu Jus į muzikinę kelionę po gražiausius ir amžinus žmogaus jausmus: meilę, draugystę, laimę, džiaugsmą, o kartais liūdesį ir skausmą. Pažadu būti patikimu šios kelionės palydovu, nuvesiančiu jus į spalvingą kaip pats gyvenimas muzikinę pasaką, kurioje bus ir džiugesio, ir melancholijos, ir energingų linksmų  ritmų. 

Tačiau šioje kelionėje nebus 40 tonų garso ir šviesos įrangos, kurią man prijaučiantys arabų šeichai privačiais lėktuvais įsakys atgabenti į Palangą specialiai mano koncertui. Nebus sraigtasparnių, kurie likus minutei iki koncerto pradžios nusileis Palangos koncertų salėje ir išlaipins jūsų kuklųjį tarną. Nebus ir dirbtinio intelekto sukurtų specialiųjų efektų.  

Nebus, nes manau, kad dainininkui svarbiausia dainos. Daina – tai, kas paprasta ir amžina kaip  jūra, saulė, smėlis, tai, kas eina iš širdies į širdį ir leidžia bent trumpam  pamiršti kasdienius rūpesčius.  Daina yra tai, kas sujungia širdis ir sukuria bendrumo  akimirkas, kurios išlieka atmintyje dar ilgai ir sugrįžus į kasdienybę. Tai – gyvenimo džiaugsmas, kurį kviečiu patirti gyvai savo koncerte.     

Kviečiu visus ir tuos, kurie daug metų buvo su manimi ir tapo mano bičiuliais ir draugais, ir tuos nepažįstamuosius, kurie pasiilgo geros, elegantiškos, kokybiškos, klasikinio formato ir šiuolaikinio skambesio pop muzikos. Mano koncerte bus ir šiaurietiškos melancholijos, ir pietietiškos kaitros. Jame bus ir naujausių  dainų, ir jūsų pamėgtų hitų. Tikiu, kad savo dainomis sušildysiu sužvarbusias širdis, paguosiu kenčiančias, pasidžiaugsiu su besidžiaugiančiomis.  Bent vieną vakarą tikrai būsiu jūsų visų antidepresantu.

Jūsų Edmundas Kučinskas

 

 

Show more

Organizer

VšĮ "Šou Lyga"

PVM mokėtojo kodas: -

Įmonės kodas: 135281864

Aušros takas 10-3, LT - 44211, Kaunas

Banko sąsk.: LT15 4010 0425 0006 3368

AB LUMINOR bankas

SWIFT : AGBLLT2X

Medusa news on Facebook messenger
register and you will always be the first to know about the latest events and promotions!
Receive messages on Messenger, buy tickets directly from our intelligent robot!