P 2023-12-25, 18:00
A 2023-12-26, 18:00
Š 2024-03-02, 18:00
Š 2024-03-16, 18:00
Vilnius, Klaipėda, Kaunas, Šiauliai
Nuo 29.9 €
Pirkti

2023-12-25, 18:00

Pirmadienis

Compensa koncertų salė, Vilnius

Nuo 29.90 €

2023-12-26, 18:00

Antradienis

Švyturio arena, Klaipėda

Nuo 24.90 €

2024-03-02, 18:00

Šeštadienis

Žalgirio arena, Kaunas

Nuo 24.90 €

2024-03-16, 18:00

Šeštadienis

Šiaulių arena, Šiauliai

Nuo 24.90 €

Pagrindinė renginio informacija

Durys atidaromos: 01:30 iki renginio pradžios

Renginio trukmė: 02:30

Pertrauka: TAIP

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

Amžiaus cenzas: Nėra

Nuolaidos: Netaikomos

Vietos neįgaliesiems: Vietos yra skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims - sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje (vykstant į renginį prašome turėti neįgaliojo pažymėjimą)

Lydintiems neįgaliuosius: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju į renginį gali patekti tik vienas lydintysis asmuo

Bilietų grąžinimas: Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą !

Atsakomybė: Renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Bilietų kasos: PALANGOS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS (Vytauto g. 94, Palanga). Darbo laikas: I–V (8.00–18.00); VI (10.00–16.00); VII (10.00-15.00)

Bilietų kasos: „Žalgirio“ arenos kasa dirba I–V: 16.00–20.00 val.; renginių metu I–V: 16.00 val. – viena valanda po renginio pradžios; VI–VII: dvi valandos iki renginio pradžios – viena valanda po renginio pradžios

Šiaulių arenos VIP lounge: Kviečiame įsigyti bilietus ir stebėti renginius iš pamėgto Šiaulių arenos VIP lounge (3a.). VIP lounge erdvės privalumai: - Geriausio matomumo vietos (prieš sceną); - Galimybė mėgautis renginiu draugų kompanijoje – įsitaisius pirmoje minkštasuolių eilėje arba antroje prie staliukų. - VIP įėjimas ir liftas į VIP erdvę; - Rūbinė tik lounge svečiams; - Asmeninis aptarnavimas bei maisto ir gėrimų užsakymas prie staliukų. - Lounge duris atveria 1,5 h iki renginio. Jei turite klausimų, dėl VIP lounge minkštasuolių ar staliukų, prašome kreiptis tel.nr. +37068248822. Dėl bilietų įsigijimo didesnei grupei prašome kreiptis el. paštu: info@medusa.lt Kontaktiniai duomenys, dėl išankstinio gėrimų, užkandžių užsakymo renginių metu kreiptis El.p. siauliuarenabaras@gmail.com; Tel. nr. +37068549300; +37061616645.

Svarbi informacija

  • DĖMESIO !!! Perkantiems bilietą į šį koncertą dovanojame NEMOKAMĄ 1 mėn. DELFI Plius prenumeratą !

Šventiniai Edmundo Kučinsko koncertai didžiausiose šalies arenose

Vienas populiariausių Lietuvos dainininkų Edmundas Kučinskas ruošiasi savo ypatingiems koncertams didžiausiose šalies arenose. Lietuviškos estrados grandas šventinius pasirodymus surengs: gruodžio 25 d. – Vilniaus koncertų salėje „Compensa“, gruodžio 26 d. – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, kovo 2 d. – Kauno „Žalgirio“ arenoje ir kovo 16 d. – Šiaulių arenoje.

Naujos koncertinės programos moto - „Tai, kas paprasta, gražu ir amžina“. Tai dainos, kurios amžinos kaip saulė, jūra, smėlis, kurios eina iš širdies į širdį ir sukuria ilgai išliekančias bendrumo akimirkas.

Dainininkui akompanuos E. Kučinsko naujai sukurtas  populiariosios muzikos orkestras, kuriame gros talentingiausi ir profesionaliausi Lietuvos muzikantai.

„O koks koncertas be staigmenų? Žinoma, bus ir jų!„– intriguoja E. Kučinskas.

Ilgametė sėkminga Edmundo Kučinsko sceninė patirtis, išskirtinis muzikalumas, ypatingas balso tembras, autentiškas, su niekuo nesumaišomas stilius, ekspresija ir charizma lemia, kad jo koncertai visada yra nuostabi pramoga ir geros nuotaikos garantija, puiki dovana sau ir artimiesiems.

„Švęskime gyvenimo šventę kartu!“ – kviečia Edmundas Kučinskas visus, pasiilgusius elegantiškos, kokybiškos, klasikinio formato ir šiuolaikiško skambesio pop muzikos.

Štai kaip pats Edmundas sako apie savo būsimus koncertus:

„Mieli bičiuliai! Kviečiu Jus šį magišką metų laiką leistis su manimi į muzikinę kelionę po gražiausius ir amžinus žmogaus jausmus: meilę, draugystę, laimę, džiaugsmą, o kartais liūdesį ir skausmą. Pažadu būti patikimu šios kelionės palydovu, nuvesiančiu jus į spalvingą kaip pats gyvenimas šventinę pasaką, kurioje bus ir džiugesio, ir melancholijos, ir energingų linksmų ritmų. Kviečiu pasimėgauti dainomis, kurios paprastos ir amžinos kaip dangus ir žvaigždės, kaip jaukiai spindinčios Kalėdų lemputės, kaip iš dangaus tyliai besileidžiančios snaigės. Daina yra tai, kas sujungia širdis ir sukuria bendrumo  akimirkas, kurios išlieka atmintyje dar ilgai ir sugrįžus į kasdienybę. Tai – gyvenimo džiaugsmas, kurį kviečiu patirti gyvai savo koncerte. Kviečiu visus - ir tuos, kurie daug metų buvo su manimi ir tapo mano bičiuliais ir draugais, ir tuos nepažįstamuosius, kurie pasiilgo elegantiškos, kokybiškos, klasikinio formato ir šiuolaikinio skambesio pop muzikos. Mano koncerte bus ir šiaurietiškos melancholijos, ir pietietiškos kaitros. Jame bus ir naujausių dainų, ir jūsų pamėgtų hitų. Tikiu, kad savo dainomis sušildysiu sužvarbusias širdis, paguosiu kenčiančias, pripildysiu jas šviesos ir meilės, uždegsiu tikėjimo kalėdiniais stebuklais ugnelę, kuri  naktį pavers aušra, priešus – draugais, o neapykantą – meile. Bent vieną vakarą tikrai būsiu jūsų visų antidepresantu.

Tesnigs ne tik raudonom rožėm, bet ir džiaugsmu, viltimi ir meile! „

Jūsų Edmundas Kučinskas

 

Rodyti daugiau

Organizatorius

Medusa Concert UAB
Aušros tak. 10-3 Kaunas
info@medusaconcert.lt
Įmonės kodas: 135812959
PVM kodas LT358129515
Medusa naujienos Facebook Messenger
registruokis ir visada pirmas sužinosi apie naujausius renginius ir vykdomas akcijas!
Gauk žinutes į Messenger, pirk bilietus tiesiai iš mūsų išmanaus roboto!