Š 2023-11-18, 18:00
Švyturio arena, Klaipėda
Nuo 34.9 €
Pirkti
2023-11-18, 18:00
Šeštadienis

Švyturio arena, Klaipėda

MES DAR DAINUOSIM !
Nuo 34.90 €

Pagrindinė renginio informacija

Durys atidaromos: 01:00 iki renginio pradžios

Renginio trukmė: 02:30

Pertrauka: Taip

Amžiaus cenzas: Nėra

Nuolaidos: Netaikomos

Vietos neįgaliesiems: Vietos skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims ir sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje

Lydintiems neįgaliuosius: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju į renginį gali patekti tik vienas lydintysis asmuo

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

KLUBAS: Vietas į klubą gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Privilegijos: atskiras įėjimas į areną, atskira nemokama rūbine, atskiros lounge zonos ir barai

Bilietų grąžinimas: Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą !

Atsakomybė: Renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Grandiozinis projektas „Mes dar dainuosim!“ - Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose

Šį pavasarį Kauno „Žalgirio“ arenoje pristatytas muzikinis projektas „Mes dar dainuosim!“ rudenį keliaus po didžiuosius Lietuvos miestus! Tūkstančius žiūrovų sužavėjęs renginys, skirtas prisiminti legendinės grupės „Hiperbolė“ kūrybą, įvyks lapkričio 4 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“, lapkričio 18 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje ir lapkričio 19 d. „Šiaulių“ arenoje.

Koncertas „Mes dar dainuosim!“ - tai tarsi spalvingas Lietuvos muzikos istorijos kaleidoskopas, kuriame kiekviena daina yra žinoma atmintinai, laiko patikrinta ir nuoširdžiai mylima. Po projekto premjeros Kauno „Žalgirio“ arenoje publika neslėpė savo emocijų – žiūrovai dainavo kartu su atlikėjais, šoko ir dalijosi pačiomis geriausiomis emocijomis. Rudenį sugrįžtantis renginys bus dar įspūdingesnis, nes programa bus praturtinta naujais vizualiniais ir scenografijos efektais, atlikėjų būrį papildys nauji solistai, o tarp gerai žinomų dainų skambės ir nauji kūriniai. Ypač svarbus vaidmuo projekte atitenka Kauno miesto simfoniniam orkestrui, kuriam akompanuojant nemirtinga Lietuvos populiariosios muzikos klasika skamba kaip niekada moderniai ir didingai.

Žymios grupės kūrinius scenoje atliks puokštė garsių šalies solistų - Inga Valinskienė, Povilas Meškėla, Ona Kolobovaitė, Ovidijus Vyšniauskas, Vladas Kovaliovas, Gian Luca Demarko bei ypatingas koncerto svečias - grupės „Hiperbolė“ legenda Viktoras Prapras. Jaunąjai kartai atstovaus dainininkai Miglė Pivoriūnaitė ir Paulius Burba, projektą puoš žavios pritariančios vokalistės, o ritmo grupės frontą laikys tikri scenos grandai – Tomas Varnagiris, Mindaugas Balčiūnas ir kiti aukščiausios klasės instrumentalistai. Renginį ves charizmatiškas Lietuvos muzikos istorijos guru Darius Užkuraitis.

Dviejų dalių koncerte skambės geriausios per visą žymios grupės karjeros 50-metį sukurtos dainos – „Vandens ženklai“, „Kodėl“, „Sugrįžk“, „Kaip gera turėti namus“, „Laužai“, „Kai nieko neturi“, „Tu grok“, „Išgalvotas gyvenimas“, „Pamiršk mane“, „Aš dar dainuosiu“ ir daug kitų puikių kūrinių, su kuriais užaugo jau ne viena mūsų karta ir kuriuos myli visa Lietuva.

Koncertai „Mes dar dainuosim!“ vyks:

Lapkričio 4 d. – „Compensa“ koncertų salė, Vilnius

Lapkričio 18 d. – „Švyturio“ arena, Klaipėda

Lapkričio 19 d. – „Šiaulių“ arena, Šiauliai

Bilietus platina  www.medusa.lt

 

Rodyti daugiau

Organizatorius

Medusa Concert UAB
Aušros tak. 10-3 Kaunas
info@medusaconcert.lt
Įmonės kodas: 135812959
PVM kodas LT358129515
Medusa naujienos Facebook Messenger
registruokis ir visada pirmas sužinosi apie naujausius renginius ir vykdomas akcijas!
Gauk žinutes į Messenger, pirk bilietus tiesiai iš mūsų išmanaus roboto!