P 2023-08-25, 19:00
VDU Botanikos sodas, Kaunas
Nuo 32 €
Pirkti
2023-08-25, 19:00
Penktadienis

VDU Botanikos sodas, Kaunas

KASTYTIS KERBEDIS_Vasara Kaune 2023 08 25
Nuo 32.00 €

Pagrindinė renginio informacija

Kasos: „Žalgirio“ arenos kasa dirba I–V: 16.00–20.00 val.; renginių metu I–V: 16.00 val. – viena valanda po renginio pradžios; VI–VII: dvi valandos iki renginio pradžios – viena valanda po renginio pradžios

Durys atidaromos: 01:30 iki renginio pradžios

Renginio trukmė: 02:00

Pertrauka: NE

Amžiaus cenzas: Nėra

Nuolaidos: Netaikomos

Vietos neįgaliesiems: Vietos yra skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims - sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje. Neįgaliųjų vietas prašome rinktis sektoriuje NEĮGALIŲJŲ VIETOS (vykstant į renginį prašome turėti neįgaliojo pažymėjimą)

Lydintiems neįgaliuosius: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju į renginį gali patekti tik vienas lydintysis asmuo

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

Bilietų grąžinimas: Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą !

Atsakomybė: Renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Festivalio „Vasara Kaune 2023“ programoje – Kastyčio Kerbedžio koncertas

Rugpjūčio 25 d. Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode Kaune savo koncertą surengs vienas populiariausių Lietuvos dainininkų Kastytis Kerbedis. Hitų „Dėl tavęs galiu”, „Pienių vynas“, „Nakty“ ir daugelio kitų puikiai žinomų kūrinių atlikėjas yra pirmoji žvaigždė festivalio „Vasara Kaune 2023” programoje, tačiau neužilgo bus atskleisti ir kiti vardai.

Trečius metus VDU Botanikos sode rengiamame festivalyje „Vasara Kaune” jau dalyvavo Andrius Mamontovas, Inga Jankauskaitė, Justė Arlauskaitė - Jazzu, „Ten Walls“, „The Roop“, buvo parodytas Anželikos Cholinos teatro šokio spektaklis „Pikų dama“, koncertavo prancūzų etninės elektronikos novatoriai „Deep Forest“, ekstravagantiški islaidai „GusGus“ ir žymus britų atlikėjas bei dainų kūrėjas James’as Arthuras.

Šiemet festivalis vyks paskutinį vasaros savaitgalį, rugpjūčio 24 – 27 d., ir vėl kvies miestiečius ir miesto svečius mėgautis gera muzika išskirtinėje gamtos oazėje Kauno centre. Šiais metais savo 100-metį minintis VDU Botanikos sodas jau seniai yra tapęs ne tik laikinosios sostinės, bet ir visos šalies dalimi. Per amžių išlaikęs savastį ir nekintančią misiją, VDU Botanikos sodas jubiliejų sutinka šventiniu šūkiu „Kaip prieš šimtą metų – taip šiandien“ ir siūlo visiems koncertų svečiams minėti šią gražią sukaktį kartu. Festivalio lankytojai kviečiami ne tik panirti į užburiantį muzikos pasaulį, bet ir pamatyti istorinius Aukštosios Fredos dvaro rūmus, pasigrožėti unikaliomis Botanikos sodo augalų kolekcijomis bei pasivaikščioti įspūdingomis alėjomis, kuriose slepiasi romantiškai tyvuliuojantys senieji tvenkiniai.

Kastytis Kerbedis

Energingas, charizmatiškas, jaunatviškas ir nenustygstantis vietoje - tokiais epitetais apibūdinamas Kastytis Kerbedis. Dainininkas pasižymi išskirtiniu santykiu ir bendravimu su žiūrovais, todėl drąsiai gali būti vadinamas vienu mylimiausių Lietuvos atikėjų.

Kastytis Kerbedis yra tikras scenos meistras. Jis apgalvoja kiekvieną savo pasirodymą iki menkiausių detalių, o aukštus reikalavimus kelia ir sau, ir kartu su juo dirbantiems profesionalams. Dainininko manieros - išskirtinės, o savitas humoro jausmas kaskart suteikia pasirodymui vis naujų ir ryškių atspalvių. Todėl visi K. Kerbedžio koncertai neatsiejami nuo kokybiško atlikimo, techninių sprendimų ir nenumaldomos energijos, kuria jis spinduliuoja scenoje jau daugelį metų.

Festivalyje „Vasara Kaune 2023“ Kastytis Kerbedis, šiemet švenčiantis jubiliejų, surengs ypatingą koncertą, kuriame nuskambės ne tik žymiausios atlikėjo dainos, tokios kaip „Sakale, lėk“, „Sustok, traukiny“, „Pienių vynas“, „Nakty“, „Dėl tavęs galiu“, „Mėlynakė“ bet ir naujausi dainininko superhitai!

Koncertas vyks 2023 m. rugpjūčio 25 d. VDU Botanikos sode, Kaune.

Bilietus platina www.medusa.lt

 

Rodyti daugiau

Organizatorius

Vš.Į. Šou Lyga

PVM mokėtojo kodas: LT3528186410

Įmonės kodas: 135281864

Aušros takas 10-3, LT - 44211, Kaunas

Banko sąsk.: LT15 4010 0425 0006 3368

AB LUMINOR bankas

SWIFT : AGBLLT2X

Medusa naujienos Facebook Messenger
registruokis ir visada pirmas sužinosi apie naujausius renginius ir vykdomas akcijas!
Gauk žinutes į Messenger, pirk bilietus tiesiai iš mūsų išmanaus roboto!