P 2024-07-12, 20:00
Vasaros Terasa, Vilniaus 39, Vilnius
49.9 €
Pirkti
2024-07-12
20:00
Penktadienis
GUS GUS

Vasaros Terasa, Vilniaus 39, Vilnius

49.90 €
!
Nestovėk eilėje įsigyk bilietą pirmas už geriausią kainą ! Užsisakyk medusa.lt naujienlaiškį ir gauk išankstinės prekybos kodą

Pagrindinė renginio informacija

Durys atidaromos: 19:00

Renginio trukmė: 02:00

Pertrauka: Nėra

Amžiaus cenzas: Nėra

Nuolaidos: Netaikomos

Vaikai įleidžiami nemokamai: Ne

Bilietų grąžinimas: Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą !

Atsakomybė: Renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Kasos: Bilietus galite įsigyti ir „Žalgirio“ arenos kasoje! Dirba I–V: 16.00–20.00 val.; renginių metu I–V: 16.00 val. – viena valanda po renginio pradžios; VI–VII: dvi valandos iki renginio pradžios – viena valanda po renginio pradžios

Vilniuje koncertuos islandai „GusGus“ su nauja programa

Gera žinia visiems islandų grupės „GusGus“ gerbėjams! Po pertraukos ekscentriška trijulė sugrįžta į sostinę ir jau liepos 12 d. (penktadienį) surengs savo vienintelį šiemet pasirodymą Lietuvoje. Vilniuje grupė pristatys savo naujausią albumą „DanceOrama“ (2023), kuriame skamba jau tapę populiariais singlai „Breaking Down“, „When We Sing“, „Unfinished Symphony“ ir kiti puikūs kūriniai. Be abejo, „GusGus“ pradžiugins publiką ir savo klasikiniais hitais, tokiais kaip  „Over“, „Arabian Horse“, „Higher“, „Deep Inside“, „Airwaves“ ir daugybe kitų. Koncertas vyks Vasaros terasoje, įsikūrusioje Vilniaus mokytojų namų kiemelyje, tad svarbu pažymėti, jog kadangi erdvė nėra didelė, šį sykį bilietų kiekis yra ribotas.

Kartu su Bjork ir „Sigur Ros” ekstravagantiškieji „GusGus“ patenka į populiariausių pasaulyje Islandijos atlikėjų trejetą. Elektroninės muzikos novatoriais tituluojama komanda yra sukūrusi ir itin didelio populiarumo sulaukusias „Depeche Mode”, Bjork, „Moloko”, „Sigur Ros” kūrinių šokių versijas. Savo biografijoje „GusGus“ turi dvylika studijinių albumų bei daugiau kaip tris dešimtis singlų, viso pasaulyje yra parduota per 700 tūkstančių albumų įrašų, o YouTube kanalo peržiūrų skaičius artėja prie 20 mln.

Over - https://youtu.be/K703vlIgens

Sunku net suskaičiuoti, kiek kartų grupė yra koncertavusi Lietuvoje, tačiau akivaizdu viena – jų gerbėjų minia kaskart tik auga ir plečiasi, nes „GusGus“ rengiami pasirodymai išties išskirtiniai. Šie islandai yra aukščiausios klasės profesionalai ir tikri scenos asai, gebantys nuo pirmų minučių užburti publiką ir išlaikyti fantastišką nuotaiką iki paskutinės akimirkos. Ne vienas grupės gerbėjas pasakys, jog „GusGus“ yra unikalūs visomis prasmėmis, o kiekvienas jų vizitas Lietuvoje tampa didžiule švente visiems elektroninės muzikos mylėtojams.

Kaskart grįždami į Lietuvą kaip į senų bičiulių kompaniją, scenoje išvysime „GusGus” trijulę - tai du jos įkūrėjai – kompozitorius bei prodiuseris Biggi Veira ir charizmatiškasis vokalistas Daníel Ágúst, laimėjęs geriausio Islandijos pop dainininko titulą. Prieš keletą metų grupę papildė kitos islandų grupės Vök“ vokalistė Margrét Rán Magnúsdóttir, kurią šmaikštūs kolegos vadina „naująja cirko trupės nare“.

Breaking Down - https://youtu.be/iMFrODwRyZo

1995 m. Reikjavike susibūrusios grupės pavadinimas tiesiogiai susijęs su garsaus vokiečių režisieriaus Rainerio Wernerio Fassbinderio 1974 m. filmu „Baimė suvalgo sielą”, kuriame moteris gamina savo meilužiui kuskusą, jos lūpose skambantį kaip gus gus. Sėkmingos karjeros pradžia galima vadinti 1997 metus ir jų antrąjį studijinį albumą „Polydistortion”, kurį išleido galinga amerikiečių leidybinė kompanija „Warner Bros.”. Sulaukęs geros kritikos, šis darbas pelnė islandams pasaulinį pripažinimą. Kaskart nenuspėjamus gyvus pasirodymus surengiančius menininkus galima pavadinti muzikinės eklektikos profesionalais – meistriškai miksuodami šokių muziką su elektronika, hiphopą su techno, fanką su house, jie nuolat eksperimentuoja ir nesiliauja drąsiai žaisti garsais.

„Higher“ - https://youtu.be/8R3aQ-nRw9k

 

Koncertas vyks 2024 m. liepos 12 d. 20:00 val. Vasaros terasoje (Vilniaus g. 39, Vilnius)

Išankstinė prekyba Medusa.lt naujienlaiškio prenumeratoriams (su kodu) – nuo balandžio 29 d. 10:00 val.

Vieša prekyba bilietais – nuo gegužės 2 d. 10:00 val.

Renginį organizuoja MEDUSA CONCERT

Bilietus platina www.medusa.lt

Rodyti daugiau

Organizatorius

Medusa Concert UAB
Aušros tak. 10-3 Kaunas
info@medusaconcert.lt
Įmonės kodas: 135812959
PVM kodas LT358129515
Medusa naujienos Facebook Messenger
registruokis ir visada pirmas sužinosi apie naujausius renginius ir vykdomas akcijas!
Gauk žinutes į Messenger, pirk bilietus tiesiai iš mūsų išmanaus roboto!