Š 2023-08-26, 19:00
Palangos koncertų salė, Palanga
Nuo 30 €
Pirkti
2023-08-26, 19:00
Šeštadienis

Palangos koncertų salė, Palanga

EDMUNDAS KUČINSKAS
Nuo 30.00 €

Pagrindinė renginio informacija

Durys atidaromos: 01:00 iki renginio pradžios

Renginio trukmė: 02:30

Pertrauka: TAIP

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

Amžiaus cenzas: Nėra

Nuolaidos: Netaikomos

Vietos neįgaliesiems: Vietos yra skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims - sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje (vykstant į renginį prašome turėti neįgaliojo pažymėjimą)

Lydintiems neįgaliuosius: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju į renginį gali patekti tik vienas lydintysis asmuo

Bilietų grąžinimas: Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą !

Atsakomybė: Renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Mieli bičiuliai,

Kviečiu Jus į muzikinę kelionę po gražiausius ir amžinus žmogaus jausmus: meilę, draugystę, laimę, džiaugsmą, o kartais liūdesį ir skausmą. Pažadu būti patikimu šios kelionės palydovu, nuvesiančiu jus į spalvingą kaip pats gyvenimas muzikinę pasaką, kurioje bus ir džiugesio, ir melancholijos, ir energingų linksmų  ritmų. 

Tačiau šioje kelionėje nebus 40 tonų garso ir šviesos įrangos, kurią man prijaučiantys arabų šeichai privačiais lėktuvais įsakys atgabenti į Palangą specialiai mano koncertui. Nebus sraigtasparnių, kurie likus minutei iki koncerto pradžios nusileis Palangos koncertų salėje ir išlaipins jūsų kuklųjį tarną. Nebus ir dirbtinio intelekto sukurtų specialiųjų efektų.  

Nebus, nes manau, kad dainininkui svarbiausia dainos. Daina – tai, kas paprasta ir amžina kaip  jūra, saulė, smėlis, tai, kas eina iš širdies į širdį ir leidžia bent trumpam  pamiršti kasdienius rūpesčius.  Daina yra tai, kas sujungia širdis ir sukuria bendrumo  akimirkas, kurios išlieka atmintyje dar ilgai ir sugrįžus į kasdienybę. Tai – gyvenimo džiaugsmas, kurį kviečiu patirti gyvai savo koncerte.     

Kviečiu visus ir tuos, kurie daug metų buvo su manimi ir tapo mano bičiuliais ir draugais, ir tuos nepažįstamuosius, kurie pasiilgo geros, elegantiškos, kokybiškos, klasikinio formato ir šiuolaikinio skambesio pop muzikos. Mano koncerte bus ir šiaurietiškos melancholijos, ir pietietiškos kaitros. Jame bus ir naujausių  dainų, ir jūsų pamėgtų hitų. Tikiu, kad savo dainomis sušildysiu sužvarbusias širdis, paguosiu kenčiančias, pasidžiaugsiu su besidžiaugiančiomis.  Bent vieną vakarą tikrai būsiu jūsų visų antidepresantu.

Jūsų Edmundas Kučinskas

Rodyti daugiau

Organizatorius

Individuali įmonė E. KUČINSKO ESTRADOS TEATRAS

Įmonės kodas: 141512514

Stasio Šimkaus g. 12 - 40, LT-92129 Klaipėda

Tel. nr.: +370 699 91535

Banko sąsk.: LT777044060000757543

SEB, banko kodas: 70440

Medusa naujienos Facebook Messenger
registruokis ir visada pirmas sužinosi apie naujausius renginius ir vykdomas akcijas!
Gauk žinutes į Messenger, pirk bilietus tiesiai iš mūsų išmanaus roboto!