P 2023-07-28, 19:00
VDU Botanikos sodas, Kaunas
Nuo 29.5 €
Pirkti
2023-07-28, 19:00
Penktadienis

VDU Botanikos sodas, Kaunas

ANYANYA IR DRAUGAI
Nuo 29.50 €

Pagrindinė renginio informacija

Kasos: Bilietus galite įsigyti ir „Žalgirio“ arenos kasoje! Dirba I–V: 16.00–20.00 val.; renginių metu I–V: 16.00 val. – viena valanda po renginio pradžios; VI–VII: dvi valandos iki renginio pradžios – viena valanda po renginio pradžios

Durys atidaromos: 17:30

Renginio trukmė: iki 02:00

Pertrauka: Nėra

Amžiaus cenzas: Nėra

Nuolaidos: Netaikomos

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

Vietos neįgaliesiems: Vietos skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims ir sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje

Lydintiems neįgaliuosius: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju į renginį gali patekti tik vienas lydintysis asmuo

Bilietų grąžinimas: Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą !

Atsakomybė: Renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Nepakartojamas vakaras po vasaros dangumi, VDU Botanikos sode kartu su Lietuvos balso 10 sezono nugalėtoju Anyanya.

Gimęs Nigerijoje, tačiau visa gyvenimą Ukrainoje gyvenęs atlikėjas, dėl karo buvo priverstas bėgti į Lietuvą. Ši šalis tapo pirmoji, kurioje po visų išgyvenimų jis savo ramybę ir drąsą ir vėl atrado muzikoje.  Jo atsidavimą scenai ir klausytojams, Lietuvos balso projekto metu pamatė ir pajautė visa Lietuva. Jo vokalu žavėjosi didžiausi muzikos profesionalai, o didžiulė meilė tam, ką jis daro scenoje palietė visus, jį išrinkusius geriausiu šių metų balsu šalyje.

Anyanya atliekami kūriniai scenoje paliečia kiekvieną klausytoją. Jo pasirodymai, sugriauna visus įsitikimus ir įrodo, kad muzikos negali riboti nei sienos, nei kultūra, nei kalba. Liepos 28 dieną, 19 valandą, jis scenoje ir vėl susitiks su visais, norinčiais pasidalinti meile muzikai. Išskirtinis atlikėjo vokalas, gyvo garso grupė, kviestinės žvaigždės, negirdėtos premjeros ir žymiausi pasaulio kūriniai, kurie net pasibaigus vakarui dar ilgai skambės kiekvieno klausytojo lūpose – nepaprastas vakaras, kurį kartu su draugais sukurs talentingas ir visos Lietuvos jau pamiltas atlikėjas Anyanya.

 

Rodyti daugiau

Organizatorius

"Prime concert", UAB

Įmonės kodas: 306233313

Savanorių pr. 349, LT-51480 Kaunas

Tel.: +370 644 44242

El.paštas : info@primeconcert.lt

Banko sąsk.: LT684010051005693363

LUMINOR

Medusa naujienos Facebook Messenger
registruokis ir visada pirmas sužinosi apie naujausius renginius ir vykdomas akcijas!
Gauk žinutes į Messenger, pirk bilietus tiesiai iš mūsų išmanaus roboto!