S 2024-03-10, 18:00
Palangos koncertų salė, Palanga
Nuo 39.9 €
Pirkti
2024-03-10, 18:00
Sekmadienis

Palangos koncertų salė, Palanga

SMOKIE | THE LEGACY TOUR
Nuo 39.90 €

Pagrindinė renginio informacija

Durys atidaromos: 01:00 iki renginio pradžios

Renginio trukmė: 02:00

Pertrauka: NE

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

Amžiaus cenzas: Nėra

Nuolaidos: Netaikomos

Vietos neįgaliesiems: Vietos yra skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims - sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje (vykstant į renginį prašome turėti neįgaliojo pažymėjimą)

Lydintiems neįgaliuosius: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju į renginį gali patekti tik vienas lydintysis asmuo

Bilietų grąžinimas: Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą !

Atsakomybė: Renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Bilietų kasos: Kasoje bilietus galite įsigyti - PALANGOS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRE (Vytauto g. 94, Palanga). Darbo laikas: I–V (8.00–18.00); VI (10.00–16.00); VII (10.00-15.00)

Bilietų kasos: „Žalgirio“ arenos kasa dirba I–V: 16.00–20.00 val.; renginių metu I–V: 16.00 val. – viena valanda po renginio pradžios; VI–VII: dvi valandos iki renginio pradžios – viena valanda po renginio pradžios

Legendinė britų grupė „Smokie“ koncertuos Palangoje

Kovo 10 d., ilgąjį šventinį savaitgalį, Palangos koncertų salėje savo vienintelį koncertą mūsų šalyje surengs viena sėkmingiausių britų roko grupių - „Smokie“. Pasirodymas Lietuvoje yra įtrauktas į gastrolių „Smokie – The Legacy Tour“ grafiką, kurio metu muzikantai aplankys Jungtinę Karalystę, Airiją, Vokietiją, Norvegiją, Čekiją, Daniją, Austriją ir kitas šalis.

Netrukus savo įkūrimo 60-metį minėsianti komanda yra išleidusi 26 albumus, daugiau kaip 30 singlų, pardavusi per 30 mln. savo įrašų ir pelniusi ne vieną aukso bei platinos sertifikatą. Daugiau kaip dešimtis „Smokie“ kūrinių jau seniai yra tapę tikra klasika, su kuria užaugo net trys klausytojų kartos – tai „Don't Play Your Rock'N'Roll To Me”, „I Can't Stay Here Tonight”, „If You Think You Know How To Love Me“, „Needless and Pins”, „For a Few Dollars More“, „Mexican Girl”, „I'll Meet You at Midnight“, „Oh Carol”, „What Can I Do”, jau nekalbant apie visų šokių aikštelių megahitą „Living Next Door To Alice“!

Grupė „Smokie“ savo gyvavimo pradžią skaičiuoja nuo 1964 m. pavasario, kai Didžiojoje Britanijoje, Bredfordo mieste, susibūrė mokyklos draugų kompanija. Šūkis „Meilė ir rokas išgelbės pasaulį“ taip įkvėpė draugus, kad jie nusprendė, jog būtinai taps tikromis roko žvaigždėmis. Netrukus jaunatviška energija ir maksimalizmu spinduliavusius jaunuolius pastebėjo ir po savo sparnu priglaudė garsūs to meto prodiuseriai ir dainų autoriai Nicky Chinnas ir Mike‘as Chapmanas, tuo metu dirbę su „Sweet“ ir Suzi Quatro.

Jau debiutinis „Smokie“ albumas „Pass It Around“ sulaukė gerų kritikų įvertinimų ir grupė pradėjo sparčiai kopti į muzikos olimpą. Vienas po kito leidžiami sėkmingi albumai „Changing All The Time“, „Midnight Cafe“, „Bright Lights & Back Alleys“, „The Montreux Album“ atnešė grupei svajotą ir pelnytą pasaulinį pripažinimą – muzikos mylėtojai tiesiog šlavė bilietus į visus „Smokie“ koncertus, o grupė išgyveno tikrą aukso amžių.

Šiuo metu „Smokie“ penketuką sudaro Steve‘as Pinnellis (būgnai), Mickas McConnellas (gitara), Pete‘as Lincolnas (vokalas), Martinas Bullardas (klavišiniai) ir Luke‘as Bullardas (bosinė gitara). Nors grupės biografijoje būta daug skaudžių ir net tragiškų įvykių, muzikantai kaip niekada anksčiau jaučia didžiulę aistrą savo muzikai, o nesibaigiantys koncertiniai turai visuose pasaulio kontinentuose tik įrodo, kad „Smokie” muzika – nemirtinga.

Bilietus platina www.medusa.lt

Koncertą organizuoja MEDUSA CONCERT

 

Rodyti daugiau

Organizatorius

Medusa Concert UAB
Aušros tak. 10-3 Kaunas
info@medusaconcert.lt
Įmonės kodas: 135812959
PVM kodas LT358129515
Medusa naujienos Facebook Messenger
registruokis ir visada pirmas sužinosi apie naujausius renginius ir vykdomas akcijas!
Gauk žinutes į Messenger, pirk bilietus tiesiai iš mūsų išmanaus roboto!