P 2024-10-11, 19:00
Palangos koncertų salė, Palanga
Nuo 39.9 €
Pirkti
2024-10-11
19:00
Penktadienis
Rhythm of the Dance | Palanga

Palangos koncertų salė, Palanga

Nuo 39.90 €
Nuo 39.90 €

Pagrindinė renginio informacija

Durys atidaromos: 01:00 iki renginio pradžios

Renginio trukmė: 02:00

Pertrauka: Taip

Amžiaus cenzas: Nėra

Nuolaidos: Netaikomos

Vietos neįgaliesiems: Vietos skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims ir sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje

Lydintiems neįgaliuosius: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju į renginį gali patekti tik vienas lydintysis asmuo

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

Bilietų grąžinimas: Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą !

Atsakomybė: Renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Kasos: Palanga: PALANGOS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS (Vytauto g. 94). Darbo laikas: I–V (8.00–18.00); VI (10.00–16.00); VII (10.00-15.00)

Kasos: Kaunas: ŽALGIRIO ARENA. Darbo laikas: I–V: 16.00–20.00 val.; renginių metu I–V: 16.00 val. – viena valanda po renginio pradžios; VI–VII: dvi valandos iki renginio pradžios – viena valanda po renginio pradžios

Lietuvoje koncertuos garsi airiškų šokių trupė „Rhythm of the Dance“

Pasaulinio garso airiškų šokių trupė „Rhythm of the Dance“ švenčia 25-erių metų jubiliejų ir kviečia Lietuvos žiūrovus į savo įspūdingus pasirodymus, vyksiančius spalio 10 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ ir spalio 11 d. Palangos koncertų salėje.

Tradicinė keltų muzika, folkloro elementai ir šiuolaikiniai ritmai, legendiniai airiški šokiai, gyvai atliekama muzika ir užburiantys solistų balsai – visa tai pelnė „Rhythm of the Dance“ pasaulinį populiarumą ir pripažinimą. Per 25-erius gyvavimo metus šis šokių kolektyvas sužavėjo per 7 milijonus žiūrovų 50 šalių. Trupė kasmet surengia daugiau kaip 200 pasirodymų geriausiose koncertinėse salėse ir beveik visi jų pasirodymai – išparduoti! 

Video - https://youtu.be/ylI1O9aw5pE

Publiką sužavės didinga Airijos istorija, perteikta preciziškai atliktais šokio judesiais, kupina mitų, viduramžių legendų ir dabarties istorijų. „Rhythm of the Dance“ – tai choreografijos, muzikos, teatro, improvizacijos ir modernių specialiųjų efektų sintezė, kuri nepalieka abejingų.

Šokių trupė gerbia autentiškų airiškų šokių tradicijas, dalindamasi su žiūrovais tradiciniais keltų tautos kultūros perlais. Tuo galės įsitikinti visi, apsilankę „Rhythm of the Dance“ pasirodymuose Vilniuje ir Palangoje. Jūs tiesiog turite tai pamatyti!

Šokių trupės „Rhythm of the Dance“ pasirodymai vyks:

Spalio 10 d. – Vilniaus koncertų salėje „Compensa“

Spalio 11 d. – Palangos koncertų salėje

Bilietus platina www.medusa.lt

 

 

Rodyti daugiau

Organizatorius

MB RIVENTIS

PVM mokėtojo kodas: - 

Įmonės kodas: 306655179

Šeimyniškių 19a-33, Vilnius

Tel. +370 686 17225

riventisconcert@gmail.com

Medusa naujienos Facebook Messenger
registruokis ir visada pirmas sužinosi apie naujausius renginius ir vykdomas akcijas!
Gauk žinutes į Messenger, pirk bilietus tiesiai iš mūsų išmanaus roboto!