S 2024-06-23, 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga
Nuo 29.9 €
Pirkti
2024-06-23
20:00
Sekmadienis
MAN-GO | JONINĖS

Palangos koncertų salė, Palanga

Nuo 29.90 €
Nuo 29.90 €

Pagrindinė renginio informacija

Durys atidaromos: 01:00 iki renginio pradžios

Renginio trukmė: 02:00

Pertrauka: 30 min

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

Amžiaus cenzas: Nėra

Nuolaidos: Netaikomos

Vietos neįgaliesiems: Vietos yra skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims - sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje (vykstant į renginį prašome turėti neįgaliojo pažymėjimą)

Lydintiems neįgaliuosius: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju į renginį gali patekti tik vienas lydintysis asmuo

Bilietų grąžinimas: Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą !

Atsakomybė: Renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Bilietų kasos: Kasoje bilietus galite įsigyti - PALANGOS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRE (Vytauto g. 94, Palanga). Darbo laikas: I–V (8.00–18.00); VI (10.00–16.00); VII (10.00-15.00)

Bilietų kasos: „Žalgirio“ arenos kasa dirba I–V: 16.00–20.00 val.; renginių metu I–V: 16.00 val. – viena valanda po renginio pradžios; VI–VII: dvi valandos iki renginio pradžios – viena valanda po renginio pradžios

Per Joninės Palangoje - išskirtinis finalinis grupės „Man-go“ 25-mečio koncertas

Birželio 23 d., Joninių vakarą, Palangos koncertų salėje įvyks išskirtinis ir finalinis vienos populiariausių merginų grupių „Man-go“ 25-mečio koncertas, vainikuojantis jubiliejinį turą per visą Lietuvą. Pernai prasidėjusio gastrolių grafiką sudaro 14 pasirodymų su gyvo garso grupe, tad baigiamasis turo koncertas Palangoje bus puiki galimybė išgirsti populiariausias „Man-go“ dainas, sukurtas per 25-erius kūrybinio kelio metus. Taip pat bus pristatyta ir naujausia grupės daina „Kurgi tu?“, jau spėjusi sulaukti didelio gerbėjų dėmesio.

Kurgi tu? - https://www.youtube.com/watch?v=bA5bbvRCaW4

„Visos mūsų dainos yra apie meilę, gėles ir augalus“, - juokiasi žavios „Man-go“ merginos. „Nuo pavasarinių žiedų ir raskilos - iki alyvų ir beržynėlių, tad drąsiai galime sakyti, kad grupės repertuaras tiesiog sukurtas Joninėms. Trūksta tik dainos apie paparčio žiedą, bet ateityje mes būtinai apie tai pagalvosime“, - tęsia merginos ir žada žiūrovams ne tik puokštę savo gražiausių dainų, bet ir išskirtinį šou su gyvo garso grupe. Tad belieka tik apsišarvuoti kantrybe, susiplanuoti Joninių savaitgalį pajūryje ir pakviesti savo brangiausią žmogų atšvęsti vasaros saulėgrįžos šventę su geriausia „Man-go“ muzika.

MAN-GO

Lietuvos popmuzikos grupė „Man-go“ susikūrė 1998 m., Klaipėdoje, pelniusi populiarumą su daina „Pavasariniai žiedai”. Koncertai, naujų albumų pristatymai: dešimtmetį populiarumas ir sėkmė lydėjo grupę.

2008 m. įvyko perdegimas. Ir tik 2014 m. su naujomis kūrybinėmis jėgomis „Man-go“ grįžo į sceną ir vėl užėmė tvirtas pozicijas lietuviškos muzikos grojaraščiuose. 7000 gerbėjų susirinko 2018-aisiais į Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vykusį jubiliejinį 20-mečio grupės koncertą.

2023 metų vasarą „Man-go“ pradėjo aktyviai ruoštis išskirtiniam 25-mečio koncertų turui. Per ketvirtį amžiaus grupės pasiekimų istorijoje – įspūdinga diskografija: išleisti albumai ne kartą tapo „platininiais“, lietuviškos muzikos kolekcija pasipildė daugybe hitais tapusių „Man-go“ dainų. Grupė pelnė aibę įvairių muzikinių apdovanojimų. Nuo 2015 m. „Man-go“ sulaukia milžiniško gerbėjų susidomėjimo internete: vien tik „Youtube“ kanale peržiūrų skaičius siekia daugiau nei 76 milijonus.

Alyvos (25-mečio koncertas) - https://www.facebook.com/watch/?v=945809176757714

Koncertas vyks birželio 23 d. (sekmadienį) Palangos koncertų salėje

Bilietus platina - www.medusa.lt

 

Rodyti daugiau

Organizatorius

Medusa Concert UAB
Aušros tak. 10-3 Kaunas
info@medusaconcert.lt
Įmonės kodas: 135812959
PVM kodas LT358129515
Medusa naujienos Facebook Messenger
registruokis ir visada pirmas sužinosi apie naujausius renginius ir vykdomas akcijas!
Gauk žinutes į Messenger, pirk bilietus tiesiai iš mūsų išmanaus roboto!